KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8515089
nr 851 5089
John Arsenius
(1818-1903), Sverige
Blandteknik, John Arsenius (1818-1903), "Nyfiken", signerad J Arsenius, 22x18
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 19:16:16
1.500 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.900 kr
2.200 kr
John Arsenius
Läs mer om John Arsenius